Lady Antebellum: Need You Now

142 Kč s DPH
Vyprodáno
nelze objednat
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Kód produktu5099963364125
VydavatelEMI
O produktu
LADY ANTEBELLUM s pěti vítězstvími ovládli Grammy 2010!
V Los Angeles se po třiapadesáté rozdávaly nejslavnější hudební ceny. Celkovým vítězem letošních Grammy Awards se překvapivě stala skupina LADY ANTEBELLUM, která získala pět zlatých sošek.
Country-popová trojice Lady Antebellum zvítězila v kategoriích Skladba roku, Nahrávka roku, Nejlepší country píseň, Nejlepší country album a Nejlepší skupinový country výkon. Zastínila tak všechny hvězdy i favority letošního předávání včetně Eminema a Lady Gaga. Pro zasvěcené však není triumf Lady Antebellum úplně nečekaný. Už loňský ročník se trojici podařilo maximálně využít. Vystoupení na ceremoniálu a zisk jedné ceny je v Americe katapultoval na výsluní. Zájem posluchačů se obratem projevil, Lady Antebellum prodali několik milionů kopií alba Need You Now. S ním se o Grammy ucházeli letos a dá se předpokládat, že výsledek se zásadním způsobem znovu promítne do prodejních čísel.
Lady Antebellum pocházejí z Nashvillu. Začínali jako country skupina, postupně se ale víc a víc obraceli také na příznivce popové muziky. Poslední album Need You Now z roku 2010 už je kolekcí srozumitelných melodických písní, kterým vévodí titulní skladba. Singl Need You Now, s nímž letos na Grammy uspěli, je klasickým hitem dospělého středního proudu. Však se také prosadil v řadě evropských hitparád. Stal se nejhranější písničkou ve Švýcarsku a Portugalsku, ve Francii, Nizozemí a Norsku došplhal až na druhé místo, v Polsku byl sedmý a v Německu se dostal do Top 50. V evropském žebříčku Euro Hit byl nejlépe hodnocen na dvanáctém místě. Věnovala se mu také rádia na Slovensku (nejlépe 14. příčka), v Čechách na úspěch zatím čeká. Sošky Grammy za Nejlepší skladbu a nahrávku to ovšem mohou snadno změnit...
(oficiální text EMI)

Seznam skladeb:
01. Need You Now
02. Our Kind Of Love
03. American Honey
04. Hello World
05. Perfect Day
06. Love This Pain
07. When You Got A Good Thing
08. Stars Tonight
09. If I Knew Then
10. Lookin' For A Good Time
11. Ready To Love Again
12. I Run To You
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.
U tohoto produktu zatím nikdo komentář nevložil, buďte první.
Nový komentář

Položit dotaz k produktu

Zákazníci dále kupují