Dovolená:

Vážení zákazníci,
ve dnech 9.6. - 26.6.2023 nebudou z důvodu dovolené odbavovány Vaše objednávky. Objednávky na zboží skladem přijaté do 8.6.2023 budou odeslány před dovolenou, objednávky přijaté po tomto termínu budeme odbavovat od 27.června 2023. E-mailová komunikace v uvedeném období bude omezeně zachována (odpověď cca do 24 hodin). Telefonická komunikace nebude v uvedeném období dostupná. Děkujeme za pochopení. Tým CountryObchod.cz

 
Doprava zdarma od 2 000 Kč
 

O nás

CountryObchod.cz je internetový obchod s nahranými zvukovými a obrazovými nosiči a knihami, se zaměřením na country, folk, bluegrass a trampskou muziku. V naší nabídce však naleznete i žánry příbuzné - klasický rokenrol, world music, lidovou hudbu a také vybrané tituly z oblasti mluveného slova.

CountryObchod.cz je sesterským projektem internetového serveru CountryWorld.cz, který od roku 1997 přináší svým čtenářům informace ze světa country hudby. Od roku 2005 byl součástí CountryWorldu také vlastní internetový obchod, ze kterého se v roce 2012 zrodil samostatný projekt CountryObchod.cz, na jehož stránkách se právě nacházíte.

CountryObchod.cz se snaží všem zájemcům o výše uvedené žánry nabídnout tituly, které nejsou dostupné v běžné obchodní siti v České republice a to za přijatelné ceny a v co možná nejkratším termínu.