Aktuální provozní informace:

Vážení zákazníci,
vzhledem k současné mimořádné situaci v České republice jsme zavedli následující opatření:
- dočasně neumožňujeme platby formou dobírky, prosím, pro platbu využijte některou z nabízených on-line plateb
- dočasně rušíme možnost osobního odběru v sídle našeho obchodu v Berouně
- v souvislosti s momentálním vytížením přepravců může dojít k prodlevě v doručování Vašich zásilek
- pokud objednáváte zboží, které nemáme skladem, berte, prosím, v úvahu, že uvedená dodací lhůta může být dočasně i delší (aktuálně je například uzavřen centrální sklad společnosti Sony Music pro Evropu) - o případných problémech v dostupnosti konkrétních titulů budeme zákazníka vždy informovat individuálně

Děkujeme za pochopení a věříme, že to spolu s Vámi zvládneme

CountryObchod.cz

 
Doprava zdarma od 2 000 Kč
 

O nás

CountryObchod.cz je internetový obchod s nahranými zvukovými a obrazovými nosiči a knihami, se zaměřením na country, folk, bluegrass a trampskou muziku. V naší nabídce však naleznete i žánry příbuzné - klasický rokenrol, world music, lidovou hudbu a také vybrané tituly z oblasti mluveného slova.

CountryObchod.cz je sesterským projektem internetového serveru CountryWorld.cz, který od roku 1997 přináší svým čtenářům informace ze světa country hudby. Od roku 2005 byl součástí CountryWorldu také vlastní internetový obchod, ze kterého se v roce 2012 zrodil samostatný projekt CountryObchod.cz, na jehož stránkách se právě nacházíte.

CountryObchod.cz se snaží všem zájemcům o výše uvedené žánry nabídnout tituly, které nejsou dostupné v běžné obchodní siti v České republice a to za přijatelné ceny a v co možná nejkratším termínu.