Doprava

Dodací  podmínky
Zboží dodáváme zákazníkům z České republiky, Slovenska, Belgie, Bulharska, Dánska, Estonska, Finska, Francie, ChorvatskaItálie, Litvy, Lotyšska, Lucemburska, Maďarska, Německa, Nizozemska, Polska, Rakouska, Rumunska, ŘeckaSlovinska,  a Švédska, . Kliknutím na jméno země dodání přejdete na dodací podmínky platné pro danou zemi. Mimo Českou republiku dodáváme jen fyzickým osobám nepodnikatelům!

Česká republika:
Pro dodací adresy v rámci České republiky  využíváme služeb České pošty, PPL a Zásilkovny. Ceny jsou platné od 15.3.2022

Druh přepravy
na dodací adresu v ČR
Platba dobírkou
(pouze pro registrované zákazníky s pozitivní nákupní historií)

 
Platba předem
(bankovní převod,
online Platba nebo platební karta)
Cena zboží
0-1999 Kč
Cena zboží
2000 Kč a více
Cena zboží
0-1999 Kč
Cena zboží
2000 Kč a více

Česká pošta - Balík do ruky
169 Kč50 Kč119 KčZDARMA*

Česká pošta - Balík na poštu
159 Kč50 Kč109 KčZDARMA*

Česká pošta - Balík do Balíkovny
119 Kč50 Kč69 KčZDARMA*

PPL Private
Doručení na soukromou adresu
149 Kč50 Kč99 KčZDARMA*

PPL Parcel Shop
Osobní vyzvednutí na pobočce

119 Kč

50 Kč69 KčZDARMA*


Osobní vyzvednutí na pobočce

124 Kč50 Kč74 KčZDARMA*

Osobní odběr v Berouně
ZDARMAZDARMAZDARMAZDARMA


* Tato nabídka platí pouze pro zaslání zboží na území České republiky a rozhodná částka je počítána vždy v rámci jedné objednávky! Pro získání slevy na dopravu nelze sčítat více objednávek jednoho zákazníka! Znovuposlání vrácené zásilky je vždy zpoplatněno dle platného ceníku obchodu. V případě rozdělení objednávky do více zásilek na přání zákazníka je sleva z dopravy aplikována až na poslední zásilku z dané objednávky!!

--
Přeposlání vrácené zásilky............................... 149 Kč
Ceny za poštovné uvedeny včetně zákonné DPH.

 

Česká pošta - Balík do ruky
Doručení na adresu v České republice obvykle 2-3 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti doručovateli při převzetí zásilky adresátem. Pokud nebude adresát doručovatelem zastižen, bude zásilka uložena po dobu 7 kalendářních dní na příslušné pobočce České pošty. Zásilky je možné sledovat na stránkách České pošty. Balíky do ruky podáváme na Českou poštu prostřednictvím společnosti Zásilkovna, odesílatelem balíku je proto Zásilkovna, v potvrzení o odeslání zásilky je k dispozici odkaz na sledování zásilky na stránkách Zásilkovny, kde je v den podání ve večerních hodinách k dispozici i číslo balíku v systému České pošty.
 

Česká pošta - Balík na poštu
Doručení na zvolenou pobočku České pošty obvykle 1-2 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti nebo na vybraných pobočkách České pošty i platební kartou. Zásilka je uložena na pobočce po dobu 7 kalendářních dní. Zásilky je možné sledovat na stránkách České pošty.Je nezbytné zadat při objednávce správné telefonní číslo a email, po mocí těchto kontaktů pošta oznamuje uložení zásilky na pobočce!

Česká pošta - Balík do Balíkovny
Doručení na zvolenou pobočku České pošty se službou Balíkovna, doba doručení je  obvykle 1-2 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti nebo na vybraných pobočkách České pošty i platební kartou. Zásilka je uložena na pobočce po dobu 7 kalendářních dní. Zásilky je možné sledovat na stránkách České pošty.Je nezbytné zadat při objednávce správné telefonní číslo a email, pomocí těchto kontaktů pošta oznamuje uložení zásilky na pobočce!

PPL - Dodání na adresu
Doručení na adresu v České republice obvykle 1-2 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti nebo platební kartou (pouze u vybraných řidičů) při převzetí zásilky adresátem. Zásilky je možné sledovat na stránkách PPL. 

PPL Parcel Shop - vyzvednutí na pobočce
Doručení na vybranou pobočku v síti PPL v České republice, obvykle 1-2 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti nebo platební kartou (pouze na vybraných pobočkách) při převzetí zásilky adresátem. Zásilky je možné sledovat na stránkách PPL

Zásilkovna - vyzvednutí na pobočce
Doručení na vybranou pobočku Zásilkovny v České republice, obvykle 1-2 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba pouze platební kartou (pouze na vybraných pobočkách) při převzetí zásilky adresátem. Zásilky je možné sledovat na stránkách Zásilkovny

Osobní odběr v Berouně
Zásilky můžete vyzvednout také v sídle našeho obchodu v Berouně, na adrese Vojanova 892 (vchod a zvonek z ulice Šípková). Pokud vyberete jako dopravu Osobní odběr v Berouně, budeme Vás v okamžiku, kdy bude Vaše zboží připravené k odběru kontaktovat prostřednictvím telefonu případně e-mailu, abychom domluvili termín vyzvednutí Vaší objednávky. Prosím, vyčkejte na kontakt z naší strany, na adrese sídla naší společnosti není prodejna ani stálá služba, proto s každým zákazníkem domlouváme jeho termín návštěvy, aby bylo vždy zaručeno, že v době, kdy dorazíte pro zboží bude na uvedené adrese někdo, kdo Vám zboží vydá. Děkujeme za pochopení.

Slovensko:
Na Slovensko dodáváme naše zásilky na odběrná místa společnosti Zásilkovna.cz a Uloženka.cz nebo je možné je zaslat na Vámi zvolenou adresu Slovenskou poštou nebo kurýrem DPD CZ (bývalý GEIS).

Druh přepravy

Druh platby
Platba dobírkou
(platba v hotovosti při převzetí zásilky)
Platba předem
(platba bankovním převodem,
on-line převodem nebo platební kartou )
6 EUR4 EUR
6 EUR4 EUR

9 EUR7 EUR
9 EUR7 EUR


Zásilkovna - vyzvednutí na pobočce
Doručení na vybranou pobočku Zásilkovny ve Slovenské republice, obvykle 2-3 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti nebo platební kartou (pouze na vybraných pobočkách) při převzetí zásilky adresátem. Zásilky je možné sledovat na stránkách Zásilkovny

Uloženka - vyzvednutí na pobočce
Doručení na vybranou pobočku Uloženky ve Slovenské republice, obvykle 3-5 pracovních dní od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti nebo platební kartou (pouze na vybraných pobočkách) při převzetí zásilky adresátem. Zásilky je možné sledovat na stránkách Uloženky

Slovenská pošta - doručení na adresu
Doručení na adresu ve Slovenské republice, obvykle 3-4 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti při převzetí zásilky adresátem od doručovatele. Zásilky na Slovenskou poštu podáváme prostřednictvím společnosti Zásilkovna, odesílatelem balíku je proto Zásilkovna, v potvrzení o odeslání zásilky je k dispozici odkaz na sledování zásilky na stránkách Zásilkovny, kde je následující den po podání ve večerních hodinách k dispozici i číslo balíku v systému Slovenské pošty.

DPD CZ (bývalý GEIS Parcel) - doručení na adresu
Doručení na adresu ve Slovenské republice, obvykle 3-4 pracovní dny od podání zásilky. V případě dobírky je možná platba v hotovosti při převzetí zásilky adresátem od doručovatele. Zásilky na GLS SK podáváme prostřednictvím společnosti Zásilkovna, odesílatelem balíku je proto Zásilkovna, v potvrzení o odeslání zásilky je k dispozici odkaz na sledování zásilky na stránkách Zásilkovny, kde je následující den po podání ve večerních hodinách k dispozici i číslo balíku v systému GLS.

Belgie:
Do Belgie posíláme zásilky k doručení prostřednictvím POST NL. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platby kartou nebo prostřednictvíám PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možo sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
9 EUR

Bulharsko:
Do Bulharska posíláme zásilky prostřednictvím doručovací služby Speedy Home (DPD). Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platby kartou nebo prostřednictvíám PayPal. Doručení obvykle 5-6 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo přes PayPal )

Speedy Home (doručení na adresu)
9 EUR

Dánsko:
Do Dánska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti Postnord. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platby kartou nebo prostřednictvíám PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)

Dodání na adresu
10 EUR

Estonsko:
Do Estonska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti Omniva. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)

Dodání na adresu
10 EUR

Finsko:
Do Finska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti Postnord. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)

Dodání na adresu
17 EUR

Francie:
Do Francie posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti Colissimo (DPD). Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)

Dodání na adresu
10 EUR

Chorvatsko:
Do Chorvatska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím Chorvatské pošty. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platby kartou nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-6 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)

Dodání na adresu
10 EUR


Itálie:
Do Itálie posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti GLS. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 5-6 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
12 EUR

Litva:
Do Litvy posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti Omniva. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
10 EUR

Lotyšsko:
Do Lotyšska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti Omniva. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
10 EUR

Lucembursko:
Do Lucemburska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti DPD. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
13 EUR

Maďarsko:
Do Maďarska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti Maďarské pošty (doručení na adresu) a na výdejní místa společnosti Zásilkovna (Csomagküldő.hu). Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 2-3 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
4 EUR
7 EUR

Německo:
Do Německa posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti Hermes a Německé pošty. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou   nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 2-3 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
7 EUR
7 EUR

Nizozemsko:
Do Nizozemska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společnosti post NL. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
10 EUR

Polsko:
Do Polska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společností DPD, inPost, Polské pošty (doručení na adresu) a na výdejní místa společnosti Zásilkovna (Przesylkownia.pl). Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou   nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-5 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
4 EUR
7 EUR
7 EUR
7 EUR

Rakousko:
Do Rakouska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím Rakouské pošty. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou   nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 2-3 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
7 EUR

Rumunsko:
Do Rumunska posíláme zásilky k doručení prostřednictvím společností DPD, Cargus a Fan Courier (doručení na adresu) a na výdejní místa společnosti Zásilkovna (Coletăria.ro). Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou   nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 2-3 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
4 EUR
7 EUR
7 EUR
7 EUR

Řecko:
Do Řecka posíláme zásilky k doručení prostřednictvím přepravní služby ACS Courier. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou   nebo prostřednictvím PayPal. Doručení obvykle 4-6 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)
10 EUR

Slovinsko:
Do Slovinska posíláme zásilky prostřednictvím doručovací služby DPD. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvíám PayPal. Doručení obvykle 3-4 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)

(doručení na adresu)
7 EUR

Švédsko:
Do Švédska posíláme zásilky prostřednictvím doručovací služby Postnord. Dobírka není možná, platba pouze prostřednictvím bankovního převodu (SEPA platba), on-line platební kartou  nebo prostřednictvíám PayPal. Doručení obvykle 5-6 pracovních dní po podání. Podavatelem zásilky je společnost Zásilkovna (Packeta.com), na jejích stránkách je také možno sledovat cestu zásilky.

Druh přepravy

Platba předem
(platba bankovním převodem,
platební kartou nebo  přes PayPal)

(doručení na adresu)
12 EUR


 


Expediční lhůty:
U každého zboží je uvedeno, do jaké doby se předpokládá jeho expedice. Pokud si objednáte v rámci jedné objednávky zboží s různou expediční lhůtou, je tato objednávky vyřízena až po jejím úplném zkompletování. Pokud nebude ve výjimečných případech možné dodržet expediční lhůtu zásilky, budete o této skutečnosti neprodleně informováni a bude s Vámi dohodnut další postup. Pokud datum expedice připadá na sobotu, neděli či svátek, je zboží expedováno nejbližší pracovní den po této době.

Ceny zboží:
Pro danou objednávku jsou platné ceny v okamžiku objednání zboží. V případě, že se jedná o zboží zařazené do kategorie Výprodej, platí uvedené ceny pouze do vyprodání zásob. V případě vyprodání zboží budete o dané skutečnosti informováni emailem. V případě předem zaplaceného zboží Vám budou Vaše peníze neprodleně zaslány zpět bankovním převodem nebo poštovní poukázkou.
Veškeré uvedené ceny jsou konečné  a jsou včetně příslušné DPH.