(1)

CW000033

8594009731727

Skladem 2 kusy, dodáme do 3 pracovních dní

115 Kč s DPH

129 Kč

14 Kč s DPH (11%)

Album Tomáš Linka & Přímá linka a hosté obsahuje celkem 14 skladeb a skupina ji nahrála ve složení Tomáš Linka (zpěv, foukací harmonika), Karel Mrkvička (kytary, zpěv), Jiří Zima (akustická kytara, dobro, steel kytara), Tomáš Kaňka (baskytara, sbor), Ilja Herain (banjo), František Donáth (bicí, sbor) a Miroslav Roček (housle, mandolína). Jako hosté se pak, kromě zmíněných zpěváků, objevili také Martin Kohout (kytara), Petr Kocman (kytary) a Jiří Markvart (klávesy, sequencer).
Ze čtrnácti skladeb si Tomáš zazpíval sólově jen tři, včetně úvodní hitovky "Když tě zítra nepotkám," kterou si vypůjčil z repertoáru americké superhvězdy, zpěváka Gartha Brookse.
Nové verze "starých pecek" jsou na třetím kousku Přímé linky zastoupeny celkem v pěti nahrávkách. Obě písně, ve kterých na desce uslyšíme Mirka Hoffmanna ("To ráno, co mu předcházel flám" a "Tak goodbye, adieu"), bylo možno slyšet na zatím posledním projektu Zelenáčů Ať tě country pohladí. Písně "Starý harmonikář" a "Buď nad věcí" jsou zase vzpomínkou na Tomášova hoštického "souseda" Michala Tučného a duet "Můj stín splývá s tvým" si Hanka Mladá zazpívala již během svého působení u Fešáků. Partnerem jí zde však je místo Miloše Slezáka kapelník Přímé linky Karel Mrkvička.

Seznam skladeb:
01. Když tě zítra nepotkám
02. To ráno,co mu předcházel flám
03. Tak goodbye,adieu
04. Mládí svádí
05. Buď nad věcí
06. Starej harmonikář
07. Můj stín splývá s tvým
08. Volný pád
09. Dívej se,dívej
10. Vidím,jak slunce vychází
11. Předstírám
12. Drak
13. Mříží vlasů tvých
14. Dialog

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 2