CW027566

8594072272738

Skladem poslední kus, dodáme do 3 pracovních dní

356 Kč s DPH

399 Kč

43 Kč s DPH (11%)

Londýn 1889. Hrůzovláda Jacka Rozparovače zrovna skončila, ale další éra nepochopitelného násilí právě začíná. Tým vyšetřovatelů vražd ze Scotland Yardu musí čelit útoku do vlastních řad – kdosi vraždí policisty a zohavené je v kufrech pohazuje na veřejných místech. Londýn je městem na pomezí nové doby – technický pokrok kráčí nezadržitelně kupředu, ale chudina stále živoří ve stokách připomínajících středověk. Dr. Kingsley, průkopník soudního lékařství už zkouší pracovat s otisky prstů. Ale čas běží a vrah nečeká, je třeba jej zastavit. Viktoriánský Londýn vás vtáhne do temného labyrintu a už vás nepustí!

Alex Grecian (1969)
je uznávaný americký autor povídek, románů, komiksů a grafických románů. Mezi jeho pozoruhodná díla patří série knih Důkaz a cyklus viktoriánských detektivek, který zahájil prvním románem Scotland Yard. Mladý detektiv Walter Day, nováčekv teprve nedávno založené jednotce pro vyšetřování vražd, si rychle získal srdce čtenářů, a tak brzy následovaly další romány sledující boj kriminalistů s podsvětím v kulisách Londýna a staré Anglie: The Black Country (Černý kraj), TheDevil's Workshop (Ďáblova dílna) a The Harvest Man (Žnec). Alex Grecian žije v Kansasu a pilně spřádá nitky dalších případů.

Martin Sláma (1970)
Po absolutoriu na Divadelní fakultě JAMU se stal členem činohry Národního divadla Brno, kde působí dodnes. Z dlouhého seznamu postav, které za tu dobu vytvořil, jmenujme Edgara v Králi Learovi, Hubičku ve Snu noci svatojanské, dvojroli Rechtor – Skokánek v Lišce Bystroušce nebo Bertieho, vévodu z Yorku ve Stropnického adaptaci hry Králova řeč, za něhož byl nominován na Cenu Thálie 2013. Na svém kontě má desítky nadabovaných inscenací a seriálů (Komisař Rex, Mentalista, Havaj 5-0). Televizní diváci ho znají jako strážmistra Karabelu v Četnických humoreskách. Je také moderátor a několik let moderoval pořad Dobré ráno na ČT 2.

Nezkrácená verze na 2 mp3 CD | Celková délka 17 h 30 min

Nahrávka vznikla podle knihy Alexe Greciana Scotland Yard vydané nakladatelstvím Argo v roce 2015. | Copyright © 2012 by Alex Grecian. | Z anglického originálu The Yard přeložila Jitka Fialová. | Translation © Jitka Fialová, 2015. | Čte Martin Sláma. | Režie a hudba Ondřej Jirásek

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 75