CW001768

8590442050241

Vyprodáno, nelze objednat

Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu.

Více než 24 hodin bude mít celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který bude vycházet postupně v průběhu roku 2009. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně.

Miroslav Donutil, protagonista nejúspěšnějších nahrávek mluveného slova posledních let, bravurně ztvárňuje plejádu uniformovaných postav v příběhu Švejkovy budějovické anabáze. Ve vlaku Švejk nejdříve nevědomky urazí holohlavého generálmajora von Schwarzburga a zatažením za záchrannou brzdu začne jeho pěší putování za regimentem. Ocitá se na četnické strážnici v Putimi, se strážmistrem Flanderkou a obecním bláznem Pepkem Vyskočem.

Seznam skladeb:
CD 1:
01. Kapitola patnáctá (pokračování) - Nadporučík Lukáš u raportu
02. Díl druhý - Na frontě - Kapitola první - Švejkovy nehody ve vlaku
03. Kapitola první (pokračování) - Švejk zkoumá mechanismus záchranné brzdy
04. Kapitola první (pokračování) - Švejk na nádraží
05. Kapitola druhá - Švejkova budějovická anabáze
06. Kapitola druhá (pokračování) - Do Budějovic přes Putim


CD 2:
01. Kapitola druhá (pokračování) - Putimský strážmistr dopadl špiona
02. Kapitola druhá (pokračování) - Švejk v palbě otázek četnického strážmistra Flanderky
03. Kapitola druhá (pokračování) - Ráno po výslechu na policejní strážnici
04. Kapitola druhá (pokračování) - Závodčí vede Švejka do Písku
05. Kapitola druhá (pokračování) - Švejk v arestu

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 21