CW001716

8590442050210

Skladem poslední kus, dodáme do 3 pracovních dní

89 Kč s DPH

99 Kč

10 Kč s DPH (10%)

Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu.

Více než 24 hodin bude mít celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který bude vycházet postupně v průběhu roku 2009. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně.

Josef Somr čte první Švejkův příběh. Jako dokonalý vypravěč úsměvně a laskavě herecky ztvárňuje úvodní část románu, která začíná známou větou paní Müllerové: „Tak nám zabili Ferdinanda!“ a končí výrokem: „Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande“ a následným pobytem ve vojenské nemocnici posádkové věznice. Se Švejkem projdeme hospodou U Kalicha se známým sprosťákem hostinským Palivcem, policejní ředitelství, blázinec i vojenský špitál, kde simulanty léčí klystýrem a aspirinem.

Seznam skladeb:
CD 1:
01. Díl prvý - V zázemí - Kapitola první - Zasáhnutí dobrého vojáka Švejka do světové války
02. Kapitola druhá - Dobrý voják Švejk na policejním ředitelství
03. Kapitola třetí - Švejk před soudními lékaři
04. Kapitola čtvrtá - Švejka vyhodili z blázince
05. Kapitola pátá - Švejk na policejním komisařství v Salmově ulici

CD 2:
01. Kapitola pátá (pokračování) - Zhýralý otec rodiny v policejní cele
02. Kapitola šestá - Švejk opět doma, proraziv začarovaný kruh
03. Kapitola sedmá - Švejk jde na vojnu
04. Kapitola osmá - Švejk simulantem

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 74