CW047728

8594072273834

Skladem poslední kus, dodáme do 3 pracovních dní

151 Kč s DPH

169 Kč

18 Kč s DPH (11%)

Malý Toník tráví prázdniny na venkově u babičky, a protože se nechoval příliš dobře, musí za trest nevědomky překročit bludný kořen a ztratí se v lese. Cesta lesem se tak pro něj stává napínavým dobrodružstvím a přináší mu také seznámení s některými léčivými rostlinami. Audiokniha sleduje Toníkovy příhody s panenkami z květin a skřítky, kteří se mu snaží pomoci najít domů. Toník a s ním i malí posluchači se seznámí s některými léčivými rostlinami, pochopí, že každá květina má na světě své místo, a poznají také, že řada z nich může být pro lidi užitečná.Daniela Krolupperová (1968)

Překladatelka, tlumočnice ze skandinávských jazyků a novinářka. Píše knihy nejrůznějších žánrů pro děti všech věkových kategorií. První autorčiny knihy směřovaly k populárně-naučné literatuře pro děti, ale příběhy na sebe nenechaly dlouho čekat. Za svou tvorbu pro děti získala mnohá ocenění, její knihy se pravidelně umisťují na předních místech celostátní čtenářské ankety Čteme všichni. Mezi poslední vydané knihy patří Rybí sliby, Mizící hmyzíci, Polární pohádka, O modrém světle nebo Taje olivového háje.Andrea Elsnerová (1977)

Po absolvování Státní konzervatoře v Praze nastoupila do angažmá v Městském divadle Mladá Boleslav. Od roku 1999 je členkou souboru Divadla na Vinohradech. První její zásadní filmovou rolí byla novicka Barbora ve filmu Řád, za jejíž ztvárnění byla nominována na Českého lva a oceněna na pražském MFF Zlatým globem 1995. Poté následovala řada dalších rolí ve filmech a televizi (Fany, Co chytneš v žitě či seriálech Hříšní lidé města Brněnského, Četnické humoresky nebo Hraběnky). Věnuje se také audioknižní tvorbě a dabingu. Pro Tympanum ztvárnila roli tajemné Blondýnky v dramatizaci Arsene Lupin kontra Sherlock Holmes.Pro děti | Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | Celková délka 1 hodina 15 minut

Nahrávka vznikla podle knihy Daniely Krolluperové Jde sem lesem vydané nakladatelstvím Portál v roce 2016. Copyright © 2016 by Daniela Krolupperová. Čte Andrea Elsnerová. Hudba Kryštof Marek. Režie Dimitrij Dudík. Zvuk Radek Veselý. Ilustrace na obálce © Eva Chupíková. Úprava obalu pro CD Jan Mottl. Odpovědná redaktorka Tereza Melicharová. Vydalo nakladatelství Portál ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum v červnu 2018.

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 167