Doprava ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč

Víme, že cena dopravy hraje důležitou roli v rozhodování zákazníka, kde nakoupit. Proto pokud u nás nakoupíte za 2000 Kč a více, nemusíte cenu dopravy vůbec řešit. Budete ji mít zdarma. A pokud se rozhodnete pro osobní odběr v některé z poboček Zásilkovny nebo Uloženky, tak je tato hranice výše objednávky dokonce poloviční. Do Zásilkovny či Uloženky Vám zboží dopravíme zdarma již při objednávce za 1000 Kč!!! A jak je naším zvykem, balné pochopitelně neúčtujeme nikdy.

Více jak 400 odběrných míst v ČR a SR

Osobné odbery sú medzi našimi zákazníkmi veľmi populárne. Odpadajú zdĺhavé fronty na pošte, alebo čakanie na doručovateľa. Svoju objednávku si proste vyzdvihnete vo "svojom" obchodíku, ktorý máte napríklad na ceste z práce domov. U malých objednávok navyše osobný odber v Zásielkovňa výrazne zníži cenu dopravy. Takých odberných miest má Zásielkovňa v ČR a na slovenské už viac ako 400 !!!

Starostlivo zabalené zásielky

Tiež sa Vám už stalo, že ste si objednali CD alebo DVD a Váš vysnívaný titul k Vám dorazil v potrhané a pokrčenie bublinkovej obálke s popraskaným plastovým boxom? U nás sa Vám toto nestane !!! Všetky naše zásielky sú balené do pevných krabičiek z trojvrstvového kartónu, ktoré sú pre prepravu priamo určené. Každé CD / DVD navyše balíme zvlášť do bublinkovej fólie a voľný nevyužitý priestor v krabičke je úplne vyplnený papierovou vypchávkou. Každý Vami objednaný titul tak má hneď dvojitú ochranu, čím sa veľmi výrazne redukuje možnosť jeho poškodenia počas prepravy.

Viac ako 2000 titulov z našej ponuky máme SKLADOM

Rýchlosť dodania objednaného tovaru je pre našich zákazníkov dôležitá. Preto sa snažíme mať čo najviac titulov z ponúkaného sortimentu skladom. Tovar sa tak k zákazníkovi dostane čo možno najskôr po objednaní. Stavy skladových zásob na našom eshope aktualizujeme denne, takže v maximálnej možnej miere zodpovedajú reálnemu stavu na našom sklade.

Co nemáme, objednáme!

I když se snažíme mít maximální počet titulů pořád na skladě, mít skladem vždy úplně vše není prostě možné. Databáze našich dodavatelů čítají více jak 500000 aktivních položek a to už bychom museli mít hodně veliký sklad. Proto, když v naší nabídce některý titul nenajdete, zkuste nám napsat třeba pomocí kontaktního formuláře, jaké CD/DVD/blu-ray sháníte a my prověříme jeho dostupnost u našich dodavatelů a většinou do 24 hodin od nás dostanete cenovou nabídku na Vámi poptávaný titul včetně odhadu termínu jeho dodání.

On-line platby kartou

I když převažujícím zpsobem platby je stále dobírka, víme, že naši zákazníci  dokáží ocenit možnost on-line platby hned v průběhu objednávky. Nemusí pak myslet na to, aby měli u sebe dostatečnou hotovost, až doručovatel se zásilkou zazvoní u jejich dveří. Našim zákazníkům nabízíme možnost on-line platby nejenom prostřednicvím platební karty, ale také pomocí předvyplněných platebních příkazů do internetového bankovniství celé řady českých bank. Je to rychlé, jednoduché a zdarma, tak je také vyzkoušejte.   

Věrnostní systém

Pro registrované zákazníky jsme připravili věrnostní systém. Skládá se ze dvou částí, z věrnostních bodů a z obratové slevy.

1. Věrnostní body
Za každých celých 100 Kč z vaší objednávky získáte 1 věrnostní bod. Nastřádáné věrnostní body můžete proměnit při některé z dalších vašich objednávek za slevu z ceny objednávky a to v kurzu 1 věrnostní bod = 1 Kč.
Důležité je, abyste všechny své objednávky prováděli pod vaší registrací, protože jenom v takovém případě vám budou body přičteny a jen v takovém případě budete moci své našetřené body uplatnit.

2. Obratová sleva
Každá objednávka uskutečněná pod vaší registrací vám přinese nejenom věrnostní body, ale její výše je rovněž započtena do vašeho celkového obratu (za dobu trvání registrace). Po dosažení rozhodných částek vašeho celkového obratu vám bude natrvalo přiznána obratová sleva ve výši 3 - 8 procent.

 20001 Kč - 30000 Kč  sleva 3 procenta
 30001 Kč - 40000 Kč  sleva 5 procent
 40001 Kč a více     sleva 8 procent