CW001294

0099925709099

Není skladem, Dodáme do 3 týdnů.

356 Kč s DPH

399 Kč

43 Kč s DPH (11%)

Nové DVD Michala Tučného shrnuje jeho nesmrtelné hity i smrtelné osudy!
Tučného úloha v naší country, ale šířeji vůbec populární hudbě je už navždy nezaměnitelná. Jeho zpěv a zjev se staly vlastně poznávacím znamením celé jedné slavné kapitoly napínavého westernového románu o zrodu česky hvězdně zpívajícího muže s bezpečným cítěním i ctěním žánru.
Audiovizuální záznamy nabízejí Tučného tvorbu s Greenhorny – Zelenáči, Fešáky i Tučňáky, tedy s kapelami různorodě špičkovými
a se spolupracovníky zásadními. Texty Jana Vyčítala, pódiová podívaná pod vedením Petra Novotného i komplexní umělecká spolupráce se Zdeňkem Rytířem jsou nesporně nejdůležitějšími body jeho kariéry. Najdete tu ale také milé stylové odlišnosti typu lidovky Ty hvězdičko malá nebo dětské písničky Botky, zpívané s Jitkou Molavcovou.
Vedle atraktivní sestavy songů typu Když náš táta hrál, El Paso, Tak jako dřív, Líná žena, Koukám, jak celá země vstává, Zpívám písně větru z hor, Rovnou tady, rovnou, Na sluneční straně hor nebo Viva Las Vegas je tu také zajímavý dokumentární film Poslední kovboj. Režisér David Urban v něm přehledně a atraktivně sumarizuje hudební i lidské osudy muže medvídkovského zjevu, leč zcela neplyšákových zákrut duše.
Hitové DVD o cestách toulavých i hromskejch dnech!

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 3