CW048032

8594189130075

Skladem poslední kus, dodáme do 3 pracovních dní

534 Kč s DPH

599 Kč

65 Kč s DPH (11%)

Poprvé vychází kompilace českých, slovenských a československých písní, které mapují celých 100 let od vzniku republiky. Všechny nahrávky mají jedno společné téma – svým obsahem se vztahují k republice, vlasti, domovu i důvěrně známým místům a věcem. 106 originálních nahrávek provedou posluchače nejen hudební československou historii, ale i stoletím vývoje písňových textů, v nichž se přirozeně odráží doba jejich vzniku

Výběr nahrávek se nesoustřeďuje výhradně na hity, ale mapuje i nejvýraznější dobové osobnosti od Destinnové, Hašlera, Dvorského, Wericha, Veselého, Šulákové, Simonové, Suchého, Gotta, Přenosilové, Kryla, Hegerové, Kubišové, Matušky, Pilarové, Zicha, Filipové, Kratochvílové, Spáleného, Tučného, Prokopa, Hlase, Mládka, Ráže, Merty, Neckáře, Skoumala, Navarové, Hutky až po ty nejaktuálnější jako jsou Radůza, Baumaxa, Malátný, Timko, Dusilová, Cermaque, Zagorová, Xindl X, Klus, Tobias, Hrůza, Orion, El Nino a další.

Písně z CD 1 a CD 2 byly digitalizovány a remasterovány z původních šelakových desek
nebo magnetofonových pásů.
Výběr, na kterém nechybí ani písničkáři typu Hutky, Merty, Kryla, Radůzy, z nichž semnozí poprvé ocitají na jednom hudebním nosiči s Gottem, Chinaski, Elánem neboDestinnovou, Červenou či Šulákovou je i díky tomu zcela raritní.

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 2