CW027257

8595026681026

Skladem 2 kusy, dodáme do 3 pracovních dní

267 Kč s DPH

299 Kč

32 Kč s DPH (11%)

Po živém CD „Vše je jedním“ a DVD „Půjdu, kam chci“ vychází nové studiové album „V salonu barokních dam“, o kterém se Radůza rozpovídala takto:
„Desku jsem nazvala "V salonu barokních dam" podle jedné z písní, která se otevřeně hlásí k odkazu baroka. Nakonec mi vlastně všechny písničky vyšly tak, že se nějakým způsobem k baroku vztahují, ač některé velmi skrytě. Jsou napsány tak, že vždy alespoň dvě písně z alba spolu souvisejí, ať už po stránce motivické, textové, nebo aranžérské. Ve třech skladbách dokonce zpracovávám stejný motiv, jde vlastně o jakési "variace". Myslím, že tato deska vystupuje z řady mých zatím vydaných studiových alb.
Nejzjevnější rozdíl je v tom, že na ní nenaleznete ani jednu písničku napsanou pro akordeon. Harmonika tam zazní pouze jako sólový melodický nástroj v jedné písni, jinak jsem si vyhrála s jinými nástroji( smyčce,varhany, hoboje,spinet,klávesy,klavír,xylofon,vibrafon,foukací harmonika a mey, což je dechový hudební nástroj, který jsem si přivezla z Turecka a také banjo.

Seznam skladeb:
01. Zářivý prostor (Téma)
02. V salonu barokních dam
03. Vařič a mapa
04. Můj počerný anděli
05. Moře pod Smyrnou (variace I.)
06. Něžně a mistrně
07. Za obzor
08. Písně kosmické (zpěv XXX. Variace II.)
09. Dopis Taťáně
10. Kráčím
11. Celé noci tě volám
12. Na stolku u hodin
13. Pevný úder
14. Ma phuč mandar

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 4