CW047893

0099925651725

Skladem 2 kusy, dodáme do 3 pracovních dní

267 Kč s DPH

299 Kč

32 Kč s DPH (11%)

Její největší hity se soulovou duší!
Vybírat soulové nahrávky Marie Rottrové je velká radost a trochu starost. Naplnit jedno cédéčko je vcelku rychlá akce, ale mohou zůstat pochybnosti: je tam opravdu všechno nejdůležitější? Paní Marie sama zvolila a sestavila šťastnou jednadvacítku písniček, dokonale představujících její srdeční záležitost: soul, blues, gospel či black dance music.
Její ostravské začátky byly pod silným vlivem z Radio Luxembourg poslouchané, na čajích hrané a později v rozhlasovém studiu s kapelami Majestic a Flamingo natáčené černošské muziky. Vydávání na supraphonských singlech i albech jí zjednalo velkou reputaci a vyvolalo přezdívku Lady Soul. Postupně ovšem zčásti opustila tuto skvěle zvládnutou, ale časem přece jen poněkud limitující hudební formu. Soulovost, tedy oduševnělost a procítěnost, však nepochybně přenesla do všeho příštího zpívání, to označení tedy navždy platí.
Marie Rottrová, také koncertně a často s někdejším pěveckým kolegou Petrem Němcem, se ráda k tomu repertoáru vrací. Jsou to důležité součásti její úspěšné kariéry, písničky s mohutnou energií, výbornými českými texty zahraničních předloh (V. Čort, A. Brumovská, Z. Borovec, P. Vrba nebo J. Fikejzová) a vydařenými domácími příspěvky z okruhu kapely Flamingo/Plameňáci, ale třeba také z pera Jaroslava Wykrenta. Písničky, jež vždy zaujmou jejím expresivním a dokonale frázovaným zpěvem i značnou dávkou nepředstíraného prožitku. Paní Marie velmi pečlivě vybírala, vy máte šanci stejně pečlivě poslouchat.
Seznam skladeb:
01. Blues řetězů (A Change)
02. Kde kdo ví, že (Hit The Road Jack)
03. Labutě
04. Dlouhá černá limuzína
05. Oči (Melting Pot)
06. Chain Of Fools
07. Pane můj (Ain't No Way)
08. Volej známý číslo (Private Number)
09. The House That Jack Built
10. Muži jsou stejní (Queen Bee)
11. The Weight
12. Pyšná dáma
13. Když hvězda padá
14. Začlo lejt (It's Your Thing)
15. Jaká zvláštní láska (Baby I Love You)
16. On má (Add már uram az esöt)
17. Kdo má rád (Call Me)
18. Tobogán (You're All I Need To Get By On)
19. Ranní loučení (I Can't Stop Loving You /Though I Try/)
20. Teď právě máš svou šanci (Surrender)
21. Má se stát (This Will Be)

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 7