CW002266

0602537164974

Skladem 4 kusy, dodáme do 3 pracovních dní

293 Kč s DPH

329 Kč

36 Kč s DPH (11%)

Ďáblovo stádo je společenství umělců napříč profesemi, kteří sdílí podobnou estetiku.Na počátku léta 2012 odjeli do Orlických hor do srubu, kde za třeskutých bouří, výpadků proudu a za svitu měsíce natáčeli album starých tajemných příběhů v čele s bardem Wabi Daňkem a hostující hudebnicí a zpěvačkou Radůzou.

Ze srubu se během léta přesunuli do Prahy, kde se k nim pak přidala i zpěvačka Aneta Langerová. Ďáblovo stádo tak protentokrát uchopilo jedinečný český fenomén, tramping a pojalo ho po svém. Současně, syrově, naturálně.

Staré trampské písně nejsou jen o kovbojích a táboráku, ale především o lidských příbězích, chtíči, vině, trestu a skrývají ideály i útrapy obyčejného života. Díky rozmanitosti umělců tak nevzniklo jen album, ale i umělecké fotografie, dokumentární film, klipy a vizuály.

Setkání Wabiho a Ďáblova stáda, jak zní jméno pouze pro tuto příležitost sestavené skupiny excelentních hráčů se zkušenostmi žánrovými, ale také stylově značně odlišnými, přináší pevně stmelenou kolekci songů oslovující už řadu generací. V nahrávkách, které znějí zcela aktuálně a přitom neztratily nic z původního romantického rázu.

Seznam skladeb:
01. Samota
02. Blízko little Big Hornu
03. Laredo (host: Radůza)
04. Až ztichnou bílé skály
05. Mrtvej vlak
06. A slunce pálí jen
07. Kdo mi zatlačí oči
08. Ďáblovo stádo
09. Hejno vran (host: Radůza)
10. Dawson
11. Hudsonske šífy
12. Casey Jones

Bonus track:
13. Tvůj bílý šátek (host A.Langerová)

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 2