CW001717

8590442050227

Není skladem, dodáme do 3 týdnů.

89 Kč s DPH

99 Kč

10 Kč s DPH (10%)

Švejk v podání českých herců, které máte rádi! Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v nové a reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka na pokračování. Každý herec originálním a nezaměnitelným způsobem interpretuje jeden úsek románu - jednu Švejkovu epizodu.

Více než 24 hodin bude mít celý komplet Osudů dobrého vojáka Švejka, který bude vycházet postupně v průběhu roku 2009. Ti nejlepší současní čeští herci jsou zárukou skvělé zábavy a originálního uměleckého podání: Josef Somr, Bohumil Klepl, Petr Nárožný, Miroslav Donutil, Václav Postránecký, Václav Vydra, Arnošt Goldflam, Rudolf Hrušínský, Martin Dejdar a Pavel Zedníček. Každé 2CD je zároveň samostatným příběhem, který si lze bez problému vychutnat i odděleně.

Bohumil Klepl je mistr imitátor a ve druhé Švejkově příhodě svým hlasem oživuje řadu postav i postaviček. Švejk se stává pucflekem u polního kuráta Katze. Služba u známého pijáka přináší řadu komických situací. Feldkurát je totiž opilec a karbaník a je také věčně švorc. Švejk o svého pána dokonale pečuje, na mol opilého jej odvádí domů, obstarává věčně zadluženému Katzovi peníze a dokonce mu slouží i jako ministrant.

Seznam skladeb:
CD 1:
01. Kapitola osmá (pokračování) - Baronka navštěvuje simulanty
02. Kapitola devátá - Švejk na garnizóně
03. Kapitola devátá (pokračování) - Polní kurát Otto Katz shání burše
04. Kapitola desátá - Švejk vojenským sluhou u polního kuráta


CD 2:
01. Kapitola desátá (pokračování) - Švejk se zabydluje
02. Kapitola desátá (pokračování) - Kalné ráno kurátovo
03. Kapitola jedenáctá - Švejk jede s polním kurátem sloužit polní mši
04. Kapitola dvanáctá - Náboženská debata

Kontaktujte nás!

Tituly od stejného interpreta 21